Rozpoczynając działalność gospodarczą, każdy przyszły przedsiębiorca, prawie zawsze, zadaje sobie pytanie czy prowadzić biznes w pojedynkę, nie dzielić się zyskami, stratami, władzą i odpowiedzialnością z nikim, czy też założyć spółkę i nie nieść samemu na swoich barkach wszystkiego co z nią związane. Która z tych opcji jest lepsza? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Można natomiast wskazać korzyści jakie niesie założenie i prowadzenie przedsiębiorstwa w formie spółki z o.o. jaką my proponujemy.

Korzyści organizacyjne:

  • możliwość realizacji celów, projektów biznesowych, na które pewnie sam byś się nigdy nie zdecydował. Pomimo ogromniej wiedzy, umiejętności, doświadczenia, jakim dysponujesz być może brakuje się np. kapitału, doświadczenia w organizowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem a może także ludzi, którzy tak jak Ty postrzegają rzeczywistość biznesową i chcą razem osiągnąć wyznaczony cel. Jeżeli tak, to właśnie my jesteśmy tą organizacją, która umożliwi Ci realizację swoich zamierzeń.
  • nie pracujesz dla kogoś a dla siebie. Podwójna korzyść z tego płynąca polega na tym, że pracując na korzyść spółki nie tylko, że zarabiasz ale jednocześnie budujesz wartość przedsiębiorstwa, którego jesteś współwłaścicielem.
  • zakładając z nami spółkę korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych rozwiązań, unikając jednocześnie  tych błędów, na które każdy początkujący biznesmen jest narażony.
  • nie musisz myśleć o Urzędzie Skarbowym, Zus-ie, Gus-ie i innych administracyjnych urzędach. Obsługa prawna, księgowa, kadrowa, usługi sekretarskie, pomoc i doradztwo w zakresie zarządzania, pozyskiwanie współpracowników, kontrahentów oraz negocjacje to wszystko obszary, którymi możemy zająć się my a Ty możesz się skupić tylko i wyłącznie na tym co jest Twoją domeną.

Korzyści finansowe:

  • synergia kosztowa. Zamiast prowadzić małą, niekiedy jednoosobową działalność gospodarczą i konkurować z wieloma podobnymi wielkościowo firmami warto się zjednoczyć, urosnąć w siłę, zakomunikować rynkowi jestem większy, mogę więcej i lepiej a przy okazji skorzystać z synergii koszowej. Wspólne biuro, księgowość, identyfikacja wizualna, strona www itp.
  • nie musisz ponosić comiesięcznych kosztów tj. jak np. zus właściciela. W przypadku gdybyś prowadził firmę jednoosobową lub też spółkę cywilną, niezależnie od tego czy osiągasz przychody czy  nie, musiałbyś zapłacić składki zus a to ok 1000 zł. W naszym modelu to Ty sam decydujesz w jakiej formie będziesz pobierał wynagrodzenie czy będzie to umowa o pracę , zlecenie czy też umowa o dzieło a tym samym będziesz miał wpływ na to, czy taka czynność będzie ozusowana czy też nie.
  • ograniczasz ryzyko finansowe. Działając jako spółka z o.o. odpowiadasz tylko i wyłącznie do wysokości wniesionego kapitału. Prowadząc własną działalność gospodarczą ryzykowałbyś całym sowim majątkiem.