arturJestem specjalistą d/s rachunkowości. Posiadam uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Aktualnie ubiegam się o tytuł biegłego rewidenta. Od kilkunastu lat aktywnie zdobywam doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego. Pracowałem w wielu renomowanych biurach księgowych, a od 2001 roku prowadzę własną działalność w tym zakresie – aktualnie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Własny rozwój traktuję priorytetowo. Uczestniczę w kursach i szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę. Mam pełną świadomość zmieniającego się prawa i mnogości interpretacji, a nadążanie za tymi zmianami jest tym co mnie wyróżnia.

Od 2007 roku jestem związany z inną, zupełnie odmienną od księgowości, branżą – z reklamą. W agencji reklamowej Schulz Sp. z o.o. (jednej z największych w Polsce) pracowałem jako główny księgowy, następnie dyrektor finansowy pełniąc jednocześnie funkcję prokurenta. Aktualnie prowadzę obsługę księgową tej Firmy na zasadach b2b.

BRAINODE jest dla mnie sposobem dotarcia do ludzi z pasją, którzy chcą tworzyć własną przyszłość, po to by wraz z nimi się rozwijać równocześnie dając od siebie wiedzę i doświadczenie za obszarów księgowości i prawa podatkowego.

Kontakt:

Email: artur@brainode.pl
Telefon: 502 412 295