gserwinJestem web developerem. HTML, CSS, PHP, Python, JavaScript, MySQL, GIT, WordPress… To tylko kilka wybranych technologii, z których korzystam. Codziennie aktualizuję swoją wiedzę, bo programowanie to dziedzina, która współcześnie rozwija się najszybciej. Doświadczenie zdobywam współpracując przy najciekawszych projektach w najlepszych krakowskich firmach IT. Interesuje mnie przede wszystkim problematyka komunikacji marketingowej w Internecie.

Jestem przedsiębiorcą. Z całą pewnością to podejście do zarabiania jest dla mnie najbardziej naturalne. Wolność płynąca z freelancerstwa oraz idąca za tym konieczność bardzo dobrej organizacji pracy ukształtowały moje życie zawodowe. Dziś jestem nie tylko specjalistą od aplikacji internetowych, ale także udziałowcem i członkiem zarządu. Pogłębiam swoją wiedzę z zakresu prowadzenia spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, i w konfrontacji z codzienną rzeczywistością zdobywam coraz to nowe doświadczenia.

BRAINODE to dla mnie możliwość kreowania nowej, lepszej rzeczywistości, w której dzięki employee-ownership będzie można działać szybciej i efektywniej.

Kontakt:

Email: grzegorz@brainode.pl
Telefon: 505 513 799
Linkedin