konradPrzede wszystkim jestem psychologiem aktywnie działającym w biznesie. Od 2002 roku buduję i utrzymuję relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi. Wciąż rozwijam i doskonalę swoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, gdyż głównie dzięki nim mogę brać udział w najciekawszych projektach. Umiejętności miękkie pozwalają mi także skutecznie zarządzać zespołami i motywować ludzi do osiągania i przekraczania celów.

Przez ponad 11 lat sprawdzałem się również jako manager. Zarządzając (dyrektor) Spółką z o.o. z segmentu MŚP, która prowadzi równolegle 4 różne firmy, nauczyłem się: zarządzania finansami, zarządzania projektami, zarządzania operacyjnego, a także ukończyłem podyplomowe studia prawnicze by lepiej odnajdywać się również w tym obszarze funkcjonowanie Spółki.

Od 2010 roku aktywnie działam jako udziałowiec w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w pracy zawodowej rozwijam i doskonalę podejmując ryzyko biznesowe na własny rachunek. Ogromnie cenię sobie relacje z ludźmi, którzy razem ze mną ryzykują świetnie się przy tym bawiąc.

BRAINODE jest dla mnie wehikułem, który służy ludziom spoza biznesu do realizacji ich biznesowych celów.

Kontakt:

Email: konrad@brainode.pl
Telefon: 787 645 746
Sayansi, Linkedin, Blog, ActiveBrain