przejdź do OFERTY DLA STARTUPÓW

 

brainode-hubowanie-02

Rozstałeś się z korporacją, albo właśnie to planujesz?
Podjąłeś decyzję o tym by zacząć pracować dla siebie?
Bardziej niż na stabilizacji zależy Ci na rozwoju i budowaniu własnej przyszłości?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „TAK” – jesteś we właściwym miejscu

Nasza oferta jest skierowana do osób, które posiadają już spore doświadczenie w pracy najemnej i dojrzeli do decyzji by zacząć pracować dla siebie. Nasza droga jest jasno określona poprzez prostą, i znaną na Zachodzie zasadę – employee-ownership.

Zaczęliśmy podążać tą drogą na początku 2014 roku, przez ponad półtora roku testowaliśmy różne modele i szczegółowe rozwiązania. Popełnialiśmy błędy i uczyliśmy się na nich. Z każdą porażką zamiast zwątpienia przychodziło potwierdzenie, że wybraliśmy właściwą drogę i jeśli tylko przetrzemy szlaki będziemy mogli realnie rozszerzyć polską ofertę zarobkowania.

Aktualnie masz do wyboru dwie drogi:

  1. praca najemna, u kogoś,
  2. praca na własny rachunek.

Pierwsza daje pozorny komfort pewności i stabilizacji, a druga złudne poczucie możliwości osiągnięcia biznesowego sukcesu. Jeśli wszedłeś na tą stronę to już wiesz, że praca czasami może się zakończyć bez żadnej konkretniej przyczyny – ot po prostu tak zdecydował szef. Z kolei własna firma zanim stanie się prawdziwym narzędziem do zarabiania dużych (większych niż na etacie) pieniędzy będzie musiała się zmierzyć z mnóstwem przeszkód, zupełnie nieznanych na etacie.

A teraz wyobraź sobie, że przed takim samym dylematem jak Ty w tej chwili stają jeszcze inne osoby. Każdy z Was może pójść swoją drogą i albo skierować się ku nowej korporacji ze zaktualizowanym CV, albo udać się do urzędu by założyć własną firmę. Macie jednak jeszcze trzecie rozwiązanie – możecie połączyć swoje siły, swoją wiedzę, swoje kontakty, swoje doświadczenie, oraz swoje pieniądze i wspólnie założyć firmę, która będzie narzędziem do realizacji Waszych celów biznesowych.

Z jednej strony Wasza firma od razu będzie wyposażona w kilku lub nawet kilkunastu „pracowników” – jak zapewne się domyślasz będzie to ogromnym atutem przy zdobyciu pierwszego zlecenia! Również koszty prowadzenia takiej firmy rozłożą się na wszystkich udziałowców, będą więc niewspółmiernie mniejszym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu. Ale co najważniejsze – będziesz udziałowcem – a więc współwłaścicielem swojej firmy – nikt, nigdy Cię z niej nie zwolni! Będziesz współdecydował o jej rozwoju, równocześnie ciężko dla niej pracując za wynagrodzeniem na jakie będzie Cię stać.

Jeśli z pracy w korporacji wyniosłeś:

  • umiejętność pracy w grupie,
  • odporność na stres,
  • umiejętność planowania i rozliczaniu czasu,
  • kontakty zawodowe,

A ponadto jesteś osobą:

  • skłonną do podejmowania ryzyka, ale nie aż tak bardzo by wszystko postawić na jedną kartę i założyć własną firmę,
  • mającą już ponad 30 lat i płynące z tego faktu doświadczenie,
  • mającą silną potrzebę przejęcie kontroli nad własnym życiem.

SKONTATKUJ SIĘ Z NAMI! wejdź na strony naszych projektów – i zobacz czy aktualnie realizujemy coś co mogłoby Cię zainteresować – jeśli TAK – napisz lub zadzwoń, a jeśli NIE opisz to nad czym pracujesz, jaki masz pomysł i wyślij go do nas.

Na kolejnych stronach zapoznasz się ze szczegółami oferty i poznasz korzyści naszego rozwiązania.

W kalendarzu sprawdzisz na jakich eventach będziemy w najbliższym czasie i może zechcesz do nas dołączyć.

W zakładce „O NAS” dowiesz się kim jesteśmy i co robimy.

Zobacz także: