Niesamowita innowacja w segmencie protez stomatologicznych. StartUp z USA, który po kilkunastu latch eksperymentowania opracował unikalną formułę pozwalającą przywracać pacjentom uśmiech na jednej wizycie w ciągu jednej godziny => BENCHMARK DENTURES.

 

Nasze zadanie polega w tej chwili na uruchomieniu spółki celowej, która będzie dystrybutorem protez na terenie Europy. Docelowo stworzymy w Polsce (Kraków?) dział R&D albowiem produkt cały czas się rozwija – przykładowo, w tej chwili dostępne są jedynie protezy pełne – a planowane są prace (mamy nadzieję, że już w Polsce :)) nad protezami częściowymi :).

 

Szukamy dentystów praktyków, mających do czynienia z implementacją pełnych protez do współpracy. Pierwszym 15 możemy zagwarantować darmowe szkolenia – bezpośrednio z trenerami z USA (szkolenia odbędą się w Krakowie) – a tym co ukończą szkolenie – darmowy STARTER KIT o wartości $1872 i przede wszystkim możliwość współpracy z produktem, który przywraca uśmiech na jednej wizycie trwającej około 60 minut.

 

Opiekunem projektu jest Konrad Szczypczyk.